Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Grabowo - Oferty wynajmu mieszkań

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie, Plac 3 Maja

Grabowo,podlaskie

3 052 zł101,74 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Adres: pl. 3 maja 10, grabowo Powierzchnia użytkowa: 101,74 m2; liczba pokoi: 4 Cena: 30 zł/m2 - Nieruchomość - Budynek składa się z II kondygnacji nadziemnych oraz piwnicy, - możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

765 zł63,74 m² 12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8. Prowadzący postępowanie: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury Wschód II, ul. Kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 42, 5 m2 przy ul. Janowicza 3 na Jarotach. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy idealne dla osób ceniących spokój, zieleń i wygodny dostęp do miasta. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordeckiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz(Grabowo + 24 km)

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wnętrza z duszą, ale w nowoczesnym wydaniu? To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie! Oferuję na wynajem wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu na wynajem mieszkanie w Centrum przy ul. Smętka. Informacje ogólne powierzchnia 48m22. piętro3 pokojeoddzielna kuchniaw łazience prysznicbalkonpiwnicanajem okazjonalnydo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł102 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 4pokojowe o powierzchni 102 m2 położone przy ul. Bydgoskiej w Stargardzie! W skład lokalu wchodzą: - umeblowany salon - 3 niezależne pokoje ( w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Grudziądz

Lotnisko,Grudziądz(Grabowo + 24 km)

1 100 zł23,60 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Osiedle Lotnisko, ul. Parkowa, grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 23,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł31,60 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 31,60 m2 położone przy ul. Barlickiego w Koszalinie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł74 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 74 m2/ 1 p./lok. 1 szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Okole,Bydgoszcz(Grabowo + 24 km)

3 400 zł57,53 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy mieszczące się na pierwszym piętrze przy ul. Granicznej. Wyposażenie: składa się z bardzo nowoczesnego salonu z balkonem (6,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł20 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę mieszkanie jednopokojowe w nowym budownictwie w Bydgoszczy przy ulicy pomorskiej. Mieszkanie jest nowe, czyste, zadbane. Jest umeblowane,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij